האתר הראשי  |  דף הבית חטיבת הביניים  
אנו מניחים כי ישנם מספר ילדים שלהם צרכים מיוחדים שכולנו צריכים להיערך טרם פתיחת שנה. לשם כך נקיים מפגש מיוחד, טרם שנת הלימודים עם צוות בית הספר.

שלום רב הורים בוחרים לפנות אלינו במייל ובטלפון [אנא אל תתקשרו אל תשלחו רק מייל], על מנת לברר כיצד נערכים לקבלת ילדיהם בשנת הלימודים הבאה ובכלל. ברור לנו שישנם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ואנו רוצים מאוד להיערך לקראת המפגש ושנת הלימודים.בשל כך, בכל שנה אנו שולחים מייל מיוחד, בסוף חודש יוני ובו אנו מזמינים הורים וילדים ל"ל למפגש בחודש יולי, להיערכות טרום פתיחת שנה על מנת לחשוב יחד כיצד נערכים להמשך השנה. אין צורך לפנות אלינו, הנושא עומד על סדר היום שלנו ואנו מטפלים כך.בשלב זה אנו אוספים את כל הרישום הראשוני של ההורים. אחרי כן נשלח הודעות ברשימת התפוצה שתתגבש ובהודעות אלה נזמין הורים לילדים ל"ל להגיע לפגישה במהלך החופשה.

 
 
 
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", אשר חושבים על עתידו האקולוגי של כדור הארץ שלנו בניסיון להצילו, ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים
תגובות: -1   צפיות: -1