האתר הראשי  |  דף הבית חטיבת הביניים  
ההסעה לתיכונט מנוהלת על ידי חברה פרטית. מידע על כך ניתן למצוא באתר בית הספר בסרגל העליון הנכלל בו נכתב על ידי הורים בבית הספר ואינו מייצג את עמדת בית הספר ו/או הנהלתו*)

תיכונט אינו מפעיל מערך הסעות ואיננו אחראי לאופן ההגעה לבית הספר. אמצעי התחבורה לתיכונט הם רבים, ומומלץ להתעדכן גם בדרכי תחבורה של הסעה ציבורית. למי שאפשרות זו מסורבלת עבורו, ישנה אפשרות להגיע בהסעה בתשלום.בתחילת הדרך היתה יוזמה של הורים להקמת מערך הסעות בהפעלה התנדבותית. בחלוף הזמן, ועם עליית נפח ההסעות, היא הפכה לעבודתם ופרנסתם. איננו ממליצים על חברה זו אחרת. כל הורה רשאי לבחור לעצמו את אמצעי התחבורה, שבנו או בתו יגיעו אתם לבית הספר. אנו משאירים לכם את הבחירה ואת האחריות. באתר בית הספר, בסרגל העליון, ניתן לקבל הפניה ליוזמה המפעילה את ההסעה בתשלום. כאמור יוזמה זו איננה נעשית בהתנדבות.

 
 
 
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", אשר חושבים על עתידו האקולוגי של כדור הארץ שלנו בניסיון להצילו, ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים
תגובות: -1   צפיות: -1