האתר הראשי  |  דף הבית חטיבת הביניים  
על מנת 'להתניע' את הקשר בין בית הספר לבין ההורים, אנו מבקשים כי תשלחו אלינו מייל לבית הספר ובו תכתבו את הפרטים הבאים המופיעים למטה. אנא הקפידו על סדר הדברים. אנא שימו לב, מייל ליצירת קשר ראשוני מיועד אך ורק לתלמידים שקבלו תשובה חיובית מהעירייה וילמדו בשנה הבאה בתיכונט. אנחנו מאוד מבקשים ממי שלא קיבל תשובה חיובית סופית מהעיריה לא לכתוב לנו.

חשוב לדעת כי: הפרטים שלכם נשמרים אצלנו בלבד. בעתיד תיכנסו לרשימת תפוצה של ההורים ויישלח אליכם מייל בקבוצת ההורים השכבתית או הבית ספרית. חשוב לציין כי המיילים להורים לא נשלחים ברשימת תפוצה גלויה ואיננו עושים כל שימוש מסחרי ברשימת הכתובות. במקרה של עדכון כתובת מייל – תכתבו לנו ותעדכנו. חשוב שתעשו זאת בזמן אחרת המיילים חוזרים וחבל. אנו שולחים מיילים להורים אחת לחודש, ובכל עת שנדרש, ובו עדכונים על הנעשה בבית הספר. מאוד מומלץ להיכנס לאתר בית הספר ולהתעדכן בנעשה. להלן הפרטים הנדרשים לשליחה במייל לכתובתנו tichonet@tichonet.com נא להעתיק את הפורמט שלמטה כפי שהוא ולמלא את הפרטים ולשלוח לנו בגוף ההודעה שלכם. פרטים לקליטת תלמידים חדשים נושא המייל: שם התלמיד/ה..... עולה לכיתה ז' בגוף ההודעה: שם התלמיד/ה מין התלמיד/הת.ז. התלמיד/ה:............ תאריך לידה התלמיד/ה:..........תאריך עליה לארץ [אם יש]:.......... שם ביה"ס היסודי ממנו מגיע/ה:........נייד התלמיד.......... שם הורה 1 .......... נייד הורה 1............. כתובת מייל הורה 1 .................. נייח בביתשם הורה 2 ........... נייד הורה 2............. כתובת מייל הורה 2 .................. נייח בבית כתובת מגורים ראשית: כתובת מגורים נוספת [אם קיימת]:

 
 
 
 
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", אשר חושבים על עתידו האקולוגי של כדור הארץ שלנו בניסיון להצילו, ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים
תגובות: 0   צפיות: 27