האתר הראשי  |  דף הבית חטיבת הביניים  
 
פרוייקט שורשים
במהלך השנה תלמידי כיתה ז משתתפים בכתיבת עבודת שורשים. הילדים יבנו עץ משפחתי, יקיימו ראיונות עם בני המשפחה, יאספו תמונות, ילמדו לצלם סרטונים, לבנות ציר זמן ועוד, כל זאת בפלטפורמות ממוחשבות ואינטראקטיביות. עבודת השורשים של תלמידי כיתה ז [מחזור ב'] כפי שבצעו אותה בשנה שעברה.
אליס בארץ הפלאות מבקרת במועדון הקריאה של תיכונט
על הקשר שבין אליס בארץ הפלאות וגיאומטריה ביצרתו האלמותית של לואיס קרול במועדון הקריאה של תיכונט
פרויקט רכיבה על אופניים
בימים האחרונים יצאנו כל תלמידי השכבה לרכיבת אופניים ברחבי השכונה, ליהנות מפריחת האביב המלבלבת, ללמוד באופן חוויתי ומהנה על היתרונות הרבים ואתגרים ברכיבת אופניים. והכי חשוב לרתום את תלמידינו להיות שגרירים לרכיבה נכונה ובטוחה על אופניים בקרב סביבתם הקרובה.
תגובות: 0   צפיות: 2
ברוכים הבאים ללימודים בתיכונט על שם אלתרמן.
אתר זה מיועד לתלמידים שבחרו ללמוד בתיכונט וקבלו תשובה חיובית ללימודים בחטיבת הביניים. האתר מכיל את כל המידע לו זקוקים הורים שרשמו את ילדיהם לתיכונט על שם אלתרמן. יש כאן מידע רב היכול לשמש אתכם עד לפתיחת שנת הלימודים. נודה לכם מאוד אם תקראו את הדברים בעיון ותנהגו על פי סדר הדברים המתבקש. בהצלחה
תגובות: -1   צפיות: -1
תאריך המהלך
1.12 שליחת אגרות שיבוץ וקוד סודי לבתי התלמידים
קישור (ע"י העירייה)
11.1 בשעה 19:00 ערב פתוח להורים וילדים בתיכונט
15.1 בשעה 19:00 ערב פתוח להורים וילדים בתיכונט
20.1 יום שישי בשעה 10:00 בוקר פתוח להורים וילדים בתיכונט
י (ביום שישי לא מתקיימים לימודים בבית הספר)
12-17.2 הגשת בקשות לשינוי שיבוץ
כככ (את הבקשה יש להגיש דרך אתר האינטרנט
קישור של עיריית תל אביב)
26-31.3 קבלת תשובות לבקשות לשינוי שיבוץ
קישור בשבוע זה יינתנו תשובות דרך אתר האינטרנט
קישור ולאחריו יישלחו התשובות בדואר לבתי התלמידים)
4.5 תאריך אחרון להגשת ערעורים
29.5 שליחת תשובות לערעורים לבתי התלמידים
קישור קק
חוגגים בר ובת מצווה?
גיל ההתבגרות הוא גיל שבו חל שינוי מהותי באדם. המעבר מהילדות לבגרות הוא מעבר קיומי ומובחן, ולכן הוא מלווה בטקסי התבגרות שונים כמעט בכל תרבות לאורך ההיסטוריה האנושית.
לזכור ודבר לא לשכוח - יום הזיכרון לשואה ולגבורה
בחרנו להתייחס השנה לשואה מנקודת המבט של הזיכרון: מה יש לזכור מתקופת ואירועי השואה? מה יש להדגיש ומה לזנוח? אילו מסרים נציב בקדמת הבמה ובאילו דרכים ננציח את השואה?
מרכז למידה לתלמידי כיתה ז
פרויקט סיוע של תלמידי כיתה ט' לטובת ילדי כיתה ז'. המיזם הוקם לטובת תלמידי כיתה ז' כחלק מפרויקט היזמות החברתית בו משתתפים ילדי כיתה ט'.
תגובות: 0   צפיות: 3
פרויקט Upcycle - "שימוש מחדש" של תלמידי כיתות ז'
במסגרת פרויקט Upcycle, כסיכום של הנושא חומרים, תכונות ושימושים, המדענים הצעירים, משכבת ז', "נכנסו לראשם של מעצבים תעשייתיים", אשר חושבים על עתידו האקולוגי של כדור הארץ שלנו בניסיון להצילו, ויצרו מוצרים חדשים ממוצרים ומחומרים ישנים שלא נעשה בהם יותר שימוש, התוצאות לא מביישות את טובי המעצבים

תגובות: 0
צפיות: 0
ביקור ולמידה בבריכת החורף הצמודה לתיכונט
בריכת החורף פתוחה למבקרים אחרונים העונה. ולאחרונה הנגשנו את הבריכה גם לנכים על כיסאות גלגלים. כדאי ורצוי לבקר שם לפני בוא הקיץ והתיבשות הבריכה.

תגובות: 0
צפיות: 0
שאלות ותשובות
שאלות נפוצות ותשובות לבוחנים את האפשרות ללמוד בתיכונט. הורים המעוניינים לשאול שאלה שאינה מופיעה כאן, מוזמנים לכתוב לנו. שאלות נבחרות יעלו לאוסף הקיים

תגובות: 0
צפיות: 2373